Реклама на сайті

Адреса
58013, Чернівці, вулиця Кохановського, 2
Телефон
+380(50)426-26-24 - - з питань співпраці
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
Телефон
+380(99)062-67-00 - - повідомити новину

Ми розуміємо як важко в сучасному світі виділятися з-поміж тисячі конкурентів та зберігати власний бренд. Часто підприємцям та власникам бізнесу у Чернівцях доводиться не солодко: конкуренція з кожним роком росте, а приріст нових клієнтів зменшується, не допомагає навіть чудове обслуговування та демократичні ціни. В такому разі більшість власників бізнесу звертаються до реклами. Та яка реклама зараз є ефективною, чи допоможе вона зберегти клієнтів та залучити нових? Ми розуміємо ваші сумніви та хочемо запевнити, що реклама вашого підприємства на нашому сайті точно матиме результат. Ви не отримаєте шалений приріст клієнтів наступного ж дня, проте вже за декілька тижнів зможете отримати перші результати.

Для підприємців і власників бізнесу у Чернівцях та області сайт 0372.ua пропонує послуги з розміщення реклами на сайті.

Реклама на сайті, фото-1

Ми надаємо послуги з реклами різного напрямку:

  • Банерна реклама на сайті. Банерна реклама може обернутися реальною угодою для вашого бізнесу. Ми знаємо як її оптимізувати і витягти з неї максимум користі.
  • Реклама в довіднику підприємств. Що це таке? Довідник — це збірник інформації про підприємства міста. Візуально він являє собою набір сторінок з інформацією про компанії, розділених за сферами діяльності. Коли людина хоче купити певний товар або замовити послугу, вона заходить в довідник, де компанії мають свій рейтинг та відгуки.
  • Рекламні статті на сайті. Рекламна стаття (контент-маркетинг) - це текст, який закликає формувати певний інтерес до продукту або послуги. Важливо, що матеріал не обов'язково повинен вихваляти товар та закликати до покупки. Головна мета рекламного тексту - саме формування певного інтересу. І якщо інтерес у користувача є, він сам прийме рішення про покупку.
  • Нативна реклама. Нативна реклама — це використання реклами у вигляді корисного контенту, який відповідає зовнішньому вигляду і функціям нашого сайту і не викликає відторгнення у користувачів. Наше завдання: щоб у користувача після перегляду нативної статті було розуміння про рекламу, але ця реклама була для нього корисною, оскільки матеріал цікавий, а подача якісна.
  • Реклама в соціальних мережах. При розміщенні Вашого поста в стрічці нашого співтовариства, його побачать від 2000 людей на день, що позитивно відіб'ється на впізнаваності вашого бренду і забезпечить гарантоване охоплення рекламного посту з цільової аудиторії.
  • Спецпроєкти. Професійне і якісне позиціонування бренду в рамках Спецпроєкту дозволяє ефективно досягти поставлених вами маркетингових цілей та активно взаємодіяти з залученою аудиторією.

Співпраця з нами - ваш перший крок до успішного ведення бізнесу!

Телефонуйте (+380(95)050-12-22), пишіть ( [email protected]), приходьте (Чернівці, вулиця Героїв Майдану, 194-А, ІІ поверх, 248 офіс), ми завжди відкриті до спілкування!

Ми в мережі
Мобільні додатки