Довідник підприємств

Адреса
58013, Чернівці, вулиця Кохановського, 2
Телефон
+380(50)426-26-24 - - з питань співпраці
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
Телефон
+380(99)062-67-00 - - повідомити новину

В сучасному світі досить важко знайти надійне підприємство, з яким хочеться співпрацювати. Ця проблема знайома і буковинцям: яку хімчистку обрати в Чернівцях? де відремонтувати авто? яку будівельну компанію Чернівців обрати? Відповіді на ці та інші питання ви можете знайти в довіднику сайту 0372.ua! В нас лише актуальна інформація про кожну компанію, справжні відгуки та найкращі пропозиції.

Довідник підприємств, фото-1

0372.ua - це все життя міста на одному сайті та завжди свіжа інформація про підприємців Чернівців та області. Довідник підприємств завжди доповнюється актуальною інформацією про компанії. Новини, акції, вакансії та різноманітна цікава інформація відтепер на нашому сайті.

Якщо ж ви є власником бізнесу та хочете залучити до своєї компанії більше клієнтів, ми раді з вами співпрацювати. Інформація про вашу компанію на нашому сайті буде постійно оновлюватися, ви зможете розмістити декілька оголошень та повідомити майбутніх клієнтів про переваги співпраці саме з вами. Ми також зможемо регулярно розміщувати статті та новини вашої компанії.

На сучасному ринку найціннішою є довіра, адже якщо клієнт вам довіряє, ви однозначно досягнете успіху. Ми працюємо лише з перевіреними підприємцями та розміщуємо тільки правдиву інформацію, адже цінуємо вашу довіру.

Заходьте в наш довідник та шукайте саме свою компанію! Для співпраці з нами телефонуйте +380(95)050-12-22

Ми в мережі
Мобільні додатки