Новини Чернівців та області

Адреса
58013, Чернівці, вулиця Кохановського, 2
Телефон
+380(50)426-26-24 - - з питань співпраці
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
Телефон
+380(99)062-67-00 - - повідомити новину

В сучасному світі щодня відбуваються мільйони подій. За час, який ми витрачаємо на дорогу на роботу та з роботи може відбутися біля тисячі різних подій, про які ми повинні обов’язково дізнатися. Бути в курсі всіх новин - девіз сучасного чернівчанина та українця.

Журналісти сайту 0372.ua Чернівці працюють для вас та щодня обирають серед безлічі інформації тільки найважливішу. Ми постійно оновлюємо новини на нашому сайті та цілодобово слідкуємо за подіями на Буковині, в Україні та світі. Щодня наші кореспонденти тримають руку на пульсі подій. Наші новини завжди перевірені, адже ми обираємо тільки надійні джерела.

Ми робимо максимум, щоб ви першими могли довідатись останні новини Чернівців, отримати об’єктивне їх висвітлення, оцінити різні точки зору на ситуацію. Ми працюємо, щоб ви не загубились у тоннах неперевіреної фейкової інформації. На нашому сайті ви не знайдете ознак нав’язування та пропаганди. Висвітлення головних новин націлене на формування свідомого українця, створення прогресивного, думаючого чернівчанина та особистості, яка сама спроможна оцінити важливість потоку інформації.

Новини Чернівців та області, фото-1

Наше покликання – інформувати суспільство. Для зручного користування новини Чернівців поділені на рубрики в залежності від тематики висвітлених новин. Ви самі вирішуєте про що першочергово почитати, базуючись на індивідуальних смаках та вподобаннях.

Новини сайту 0372.ua поділені на категорії:

  • Культурні новини
  • Новини політики
  • Екологія
  • Новини бізнесу
  • Події спорту
  • Новини суспільства
  • Кримінальний світ

 На нашому сайті ви знайдете тільки найсвіжіші новини, зможете зареєструватися, залишити свій коментар або розмістити оголошення та поділитися цікавою історією.

0372.ua зацікавить вас не тільки актуальними новинами, але і допоможе підібрати різноманітні рецепти оригінальних і смачних страв, щодня розповість про цей день в історії, поділиться цікавими фактами та новими трендами.

Зареєструйтесь на нашому сайті та скористайтесь розділом “Форум міста” для спілкування та отримання відповідей на важливі питання.

Ми працюємо для вас і в улюблених соцмережах. Відтепер ми є в Іnstagram, Фейсбук, Телеграм, Твіттер.

Також ви зможете завантажити наш мобільний додаток і бути завжди в курсі подій!

Ми в мережі
Мобільні додатки